Zapotrzebowanie na psychologów w najbliższych latach będzie rosło, ale przed wyborem tej kariery, ważne jest, aby dowiedzieć się czy ten zawód jest naprawdę dla Ciebie.

Jeśli jesteś zawsze chętny do słuchania swoich przyjaciół.

Zależy ci na tym, by przyjaciele czuli się dobrze i wiesz, że czasem trzeba ich wysłuchać. Zawsze znajdziesz odpowiednie słowa, aby ich zachęcić i sprawić, że zobaczą inny obraz, którego wcześniej nie widzieli.

Kiedy ktoś jest w tarapatach, nie wahasz się pomóc.

Lubisz czuć, że jesteś czyimś wsparciem. Dlatego, gdy ktoś ma kłopoty nie wahasz się przyjść mu z pomocą. To sprawia, że czujesz się dobrze ze sobą.

Jesteś urodzonym filantropem

Nie tylko realizujesz to w praktyce, ale także interesujesz się tematami, które mają związek z nauką o człowieku i całą złożonością człowieka.

Napełnia cię szczęście, że widzisz szczęśliwego przyjaciela.

Nieświadomie, jednym z twoich celów jest dla twoich przyjaciół znalezienie równowagi w ich życiu. To sprawia, że jesteś szczęśliwy, że byłeś częścią ich podróży do bardziej spokojnego życia.

Ekspert w dziedzinie psychologii.

Dla wielu testy psychologiczne są skomplikowane lub trudne do zrozumienia, ale dla Ciebie są super proste. Szybko rozwiązujesz te złożone testy dla innych.

Jesteś pierwszą osobą, której twoi przyjaciele szukają, gdy mają problemy.

Stałeś się ważną osobą dla wielu swoich przyjaciół. Wiedzą, że mogą na ciebie liczyć w gorszych czasach, więc nie wahają się napisać do ciebie, gdy są w trakcie trudnego okresu.

Kiedy znasz daną osobę, szybko ją rozszyfrowujesz.

Możesz szybciej poznać lub rozszyfrować osobowość osoby, którą właśnie poznałeś. Masz możliwość podania szczegółów dotyczących ich osobowości i sposobu działania.

Jasne jest dla ciebie, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne.

Wiele osób martwi się o zdrowie fizyczne, ale niewiele osób przywiązuje należytą wagę do dobrego samopoczucia emocjonalnego. Nie bagatelizujesz tego i dbasz o swoje zdrowie psychiczne.